Superbohaterki tracą pamięć. Okazuje się, że nie pamiętają poprzedniego dnia. Kiedy grozi im wyrzucenie ze szkoły superbohaterek, postanawia...

Superbohaterki i Złodziej Pamięci - recenzja najnowszej lego-historii

By | 23:15 Napisz komentarz
Superbohaterki tracą pamięć. Okazuje się, że nie pamiętają poprzedniego dnia. Kiedy grozi im wyrzucenie ze szkoły superbohaterek, postanawiają dowiedzieć się prawdy. Batgirl w swym schronie odtwarza nagranie, które udało im się zdobyć. Okazuje się, że mają coś w głowach! Tylko czy to ma związek z zanikami pamięci..?


W między czasie Bumblebee okrada sklep z diamentów. Batgirl i spółka udają się za nią w pościg gdy odkrywają jej kryjówkę, a ona im ucieka. Dziewczyny stają oko w oko z Furiami, lecz kompletnie nie pamiętają co się wydarzyło podczas poprzedniego spotkania z nimi..

Lego DC Super Hero Girls: Złodziej Pamięci to pierwsza bajka o Superbohaterkach w wersji Lego. Fantastyczna bajka! Uwielbiamy legowe animacje, legowe ludziki i ich filmowe poczucie humoru. Uwielbiamy oglądać, czy to Lego Super Hero Girls, czy Lego Batman, czy Lego Przygoda... Jesteśmy legomaniaczkami :) Nie zdziwi Cię więc gdy napiszę, że bajka Złodziej Pamięci podobała nam się bardzo! Dałyśmy się porwać akcji filmu już nieraz i mimo że teraz już wiemy, o co chodzi z tą kradzieżą wspomnień, to za każdym razem z równie wielkimi wypiekami na policzkach śledzimy losy Superbohaterek i kibicujemy im.

---------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: