Domek Słoneczna 156 - to dodatek do gry, o której pisałam wczoraj ( KLIK ). Dodatek, który jeszcze bardziej "usimsowia" grę :) To...

Dodatek do Domku - co nowego wnosi?

By | 22:57 Napisz komentarz
Domek Słoneczna 156 - to dodatek do gry, o której pisałam wczoraj (KLIK). Dodatek, który jeszcze bardziej "usimsowia" grę :) To on nam wzbogaca rozgrywkę, m.in o dwa rozszerzenia. I sprawia, że możemy w tym naszym pięknym Domku zakwaterować przyjaciół.


W pudełku znajdziemy dwie plansze do gry - identyczne jak w podstawowej wersji. Dzięki nim, możemy grać w aż 6 osób! Ale możemy także grać w pojedynkę. W instrukcji jest szczegółowo opisana wersja dla jednego gracza. Przetestowałam ją oczywiście. I bawiłam się równie dobrze, jak w trakcie rodzinnych rozgrywek.


Żetony wyposażenia, karty, notesik do punktacji i rozszerzenie planszy dobierania kart. To znane nam rzeczy z podstawowego Domku, które w dodatku się znalazły. Oczywiście w wersji innej - bo wyposażenia są zupełnie inne, niż mamy.


Tu także mamy pomieszczenia do naszego Domku, karty pomocników, narzędzi, dachów i wyposażenia. Czyli wszystko to, co jest nam potrzebne do rozegrania partyjki. Lub kilku.Ale mamy też nowości. Dwie talie kart - przyjaciół i plany budowy. Możemy ich użyć w grze, ale nie musimy. To tylko od nas zależy, czy chcemy sobie urozmaicić już teraz, czy może dopiero kolejną rundę.


Karty przyjaciół sprawiają, że Domek jeszcze bardziej przypomina Simsy. Bo mamy lokatorów :)


W recenzji Domku pisałam, że to gra bajeczna, w której puścić można wodze fantazji, sprawdzić się jako projektant wnętrz. A dodatek Słoneczna 156, tylko grę wzbogaca, jeszcze bardziej uatrakcyjnia. Coś czuję, że Domek nigdy nam się nie znudzi.


 Zapraszam na videorecenzję:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: