Wodny plac zabaw który obecnie posiadamy ( KLIK ) znów jest marki Bestway i dzięki temu wiem, że nie rozczarujemy się nim. Nasz poprzedni ba...

Wodny plac zabaw - raj dla dzieci!

By | 16:30 Napisz komentarz
Wodny plac zabaw który obecnie posiadamy (KLIK) znów jest marki Bestway i dzięki temu wiem, że nie rozczarujemy się nim. Nasz poprzedni basen zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach, prawdopodobnie został przez przypadek wyrzucony razem z dziurawym materacem z którym przebywał w worku. Gdyby nie to, służyłby nam do dziś. Ale nie ma tego złego - przynajmniej mogliśmy kupić coś większego.


 Z basenu często korzystają dziewczyny wraz z kuzynkami. Musiał więc być na tyle duży, aby pomieścić cztery dziewczyny naraz. Ten ma aż 239cm na 206cm. Wysokość według producenta 86cm, ale jest to wysokość w najwyższym punkcie - zjeżdżalni. Sam basenik ma może z 10, 15 centymetrów. Jest idealny dla przedszkolaków - nie ma opcji aby się stała dziecku w nim krzywda. Oczywiście nie zwalnia to nas, rodziców od obowiązku pilnowania i podczas korzystania z basenu, nie wolno spuszczać z dzieci oka. Nie da się w nim co prawda pływać, ale do zabawy w upalne dni jest świetny.


Palma to fontanna. Niestety za nic nie chce ona się trzymać w pionie, więc my jej nie dmuchamy i leży sobie za basenem. Bo zabiera niepotrzebnie miejsce wewnątrz.


Zabawki dołączone do zestawu umilają czas spędzony w basenie zwłaszcza mniejszym dzieciom - Oli uwielbia dmuchane rybki.


A ośmiornica to fantastyczna gra zręcznościowa! Trzeba rzucić rozgwiazdą tak, aby wpadła na jedno z jej ramion - a nie jest to takie proste gdy ośmiornica pływa w basenie.


Wszystkie elementy dmuchane, łącznie z basenem są bardzo dobrze wykonane. Odporne na warunki atmosferyczne i na dzieci. Dziewczyny te mniejsze często nadeptują na brzeg basenu czy siadają na niego, a on nadal żyje i ma się dobrze.


Do zestawu dołączona jest także dmuchana zjeżdżalnia, którą przywiązać można do czarnych elementów widocznych na zdjęciu. My z niej nie korzystamy, bo z doświadczenia wiemy że bardzo kiepsko na tego typu zjeżdżalniach się zjeżdża. Nie ma to jak plastikowa - w mokrych strojach kąpielowych dziewczyny mają na niej tak szaleńczą zabawę, że często wypływają aż z basenu! Śmiechu i radości nie ma końca.


Basen kupiłam przez internet. A gdzie można go dostać w najniższej cenie, sprawdzisz tutaj - KLIK.

O basenie także w videorecenzji:


----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: