Seria Czytam Sobie nie jest nam obca. Mamy już kilka książek i to z każdego poziomu, mimo że Tin na dobrą sprawę jeszcze nie rozpoczęła nauk...

Pora na... zupę pomidorową!

By | 23:32 Napisz komentarz
Seria Czytam Sobie nie jest nam obca. Mamy już kilka książek i to z każdego poziomu, mimo że Tin na dobrą sprawę jeszcze nie rozpoczęła nauki na tym pierwszym. Ale czytamy wspólnie. Nadają się one do tego także znakomicie!


Poznajcie Eufrozynę. Zdradzi nam ona przepis na przepyszną pomidorową! Wybierzemy się z nią na zakupy, aby kupić wszelkie składniki do zupki, która będzie prima sort. A później wrócimy do domu i będziemy śledzić, cóż takiego po kolei robi aby wyszło pyszne danko. I z jaką radością pędzą do stołu głodni domownicy.Pora na pomidora (w zupie) wydawnictwa Egmont (klik) to książka, która świetnie się sprawdzi na początku nauki samodzielnego czytania. Jak każda inna lektura z serii Czytam Sobie, ma po jednym zdaniu na stronie. Duże, stonowane ilustracje świetnie uzupełniają treść, jednocześnie nie odciągając uwagi od czytanego tekstu. Czcionka jest wyraźna i nie sprawi problemu przy nauce czytania. Uwielbiamy te książeczki i z pewnością jeszcze w niejedną się zaopatrzymy.I na końcu, standardowo naklejki oraz Dyplom Sukcesu. Taka mała, niepozorna rzecz, a sprawia dziecku wiele radości.Cenę książki sprawdzić możesz tutaj - klik, a ja zapraszam na obejrzenie filmu o niej:


----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: