Klocki BIOBLO to nie są zwykłe klocki. Mają bardzo dużo zastosowań. Można z nich nie tylko budować - one bardzo pobudzają kreatywność, a tak...

BIOBLO - klocki wyjątkowe

By | 22:00 Napisz komentarz
Klocki BIOBLO to nie są zwykłe klocki. Mają bardzo dużo zastosowań. Można z nich nie tylko budować - one bardzo pobudzają kreatywność, a także pozwalają na ćwiczenie małej motoryki i na świetną zabawę na dworze! To tak w skrócie. Szczegółowo o klockach poniżej.


BIOBLO mają strukturę plastra miodu. To sprawia, że można się nimi bawić na różne sposoby. Jeżeli jeszcze nie wpadł Ci do głowy pomysł na ich niestandardowe zastosowanie, Tin pod koniec pokaże :)

Jak widzisz na powyższym zdjęciu, klocki BIOBLO są w 50% wykonane z drewna. A co z resztą ich składu? Możemy być spokojni - nie jest on szkodliwy. Nie zawierają one plastifikatorów, PVC ani BPA. Są zrobione z trocin ze źródeł certyfikowanych przez PEFC oraz z plastikowych kubeczków do picia, które zostały zrecyklingowane. BIOBLO są ekologiczne.Klocki BIOBLO są bajecznie kolorowe. Można z nich tworzyć niezwykłe budowle, bardzo wysokie! Mimo że nie łączą się one ze sobą, tworzą na tyle stabilne konstrukcje, że nie przewracają się przy drobnym szturchnięciu. Nie trzeba wznosić budowli na wdechu :) Tin bez problemu sobie z nimi radzi.
Klocki BIOBLO są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale myślę że trochę młodsze dzieci także odnajdą radość z zabawy nimi. Oli je pokochała niemniej niż Tin. A klocki te nie mają żadnych elementów, które mogłoby odpaść i zostać połknięte. Przeszły u nas poważne crashtesty - pod stópkami dziewczyn pozostały nieugięte. Po takiej górze klocków jak na zdjęciu poniżej, dziewczyny przechodziły w tą i z powrotem. I nikt nie ucierpiał, ani klocki ani dziewczyny.


Przed nami długie, jesienne wieczory i klocki BIOBLO wykorzystamy do wieczornych zabaw przy użyciu latarek. One cudownie rozpraszają światło.BIOBLO są bardzo kreatywne. Mają wiele zastosowań - korzystamy z nich nie tylko tworząc budowle, ale także w sposób, w jaki raczej klocków się nie używa. Świetnie ćwiczą motorykę małych rączek, gdy przeplatamy przez nie tasiemkę. Tin się wciągnęła w to na długi czas.


Poza tym są fantastyczne do zabawy na dworze. Można ich używać w piaskownicy - a po zabawie umyć wodą z mydłem i są jak nowe. Moje dziewczyny jednak zdecydowanie pokochały puszczanie nimi baniek!
A po takiej zabawie wystarczy je umyć i wysuszyć.


Zapraszamy jeszcze na film. Tam m.in duuuuużo baniek mydlanych! :)


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: