W ostatnich dwóch dniach mogliście zobaczyć u nas masę Spinnerów. Tanich Spinnerów, ale dobrych! Dziś przyszedł czas na najdroższego - nasze...

Najdroższy Spinner + porównanie wszystkich modeli

By | 23:14 Napisz komentarz
W ostatnich dwóch dniach mogliście zobaczyć u nas masę Spinnerów. Tanich Spinnerów, ale dobrych! Dziś przyszedł czas na najdroższego - naszego pierwszego, świecącego. A także na małe porównanie wszystkich, jakie mamy.


Nasz najdroższy Spinner kosztował, uwaga - 19.99zł ;) Nie jest to kosmiczna kwota, jest to wręcz bym powiedziała jedna z niższych kwot jak na Spinnery, ale jako że te w Biedronkach i Lidlu są po niecałe 8zł, no to ten wypada drogo na ich tle ;) Jest fajny - bo świeci w ciemności. Trzeba go naświetlić np lampą, zgasić światło i fantastycznie świeci. Niestety za nic nie da się tego nagrać...


Jest fajny, bo przetrwał wiele, na prawdę wiele upadków i nic mu się nie stało. Tin to początkujący Spinnmaster, wypadło więc na fioletowego (kupionego w Smyku tak w ogóle), że zostaje jej treningowym, do nauki. I sprawdził się w tej roli doskonale.


Niestety nie jest najszybszy w piruetach, czy co tam te Spinnery kręcą. W porównaniu do tych, które w ostatnich dniach się u nas pojawiły - czyli tych (klik) i tych (klik), wypada dość słabo i szybko się zatrzymuje.


Więcej o fioletowym smykowym w filmie:


A w tym filmie porównanie wszystkich naszych Spinnerów:

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: