Lalki Barbie dzielą się na te, które oglądać możemy w bajkach, oraz na te które nie pochodzą z żadnego telewizyjnego czy kinowego odcinka. T...

Barbie Fashionistas - podstawowe lalki

By | 23:25 Napisz komentarz
Lalki Barbie dzielą się na te, które oglądać możemy w bajkach, oraz na te które nie pochodzą z żadnego telewizyjnego czy kinowego odcinka. Te drugie z reguły są dużo tańsze, ale też bardziej "ubogie".


Seria lalek Barbie - Fashionistas (KLIK) to właśnie taka zupełnie niebajkowa, za to całkowicie lalkowa i sprawiająca radość kolekcja lalek. Dziesiątki różnych w niej znajdziemy. My mamy trzy i już na pierwszy rzut oka widać, że różnią się nie tylko ubiorem czy włosami, ale także karnacją.

Lalki te są całkowicie rozbieralne że tak napiszę. Można je przebierać dowolnie, zmieniać im fryzury. Mają ruchome ręce, nogi i głowy, ale nie zginają się im stawy w kolanach czy nadgarstkach, jak to bywa w przypadku innych lalek Barbie. Napisałam że są "ubogie", ponieważ w zestawie znajdziemy tylko lalkę i ubranie, w którym się znajduje. Czasem jakiś drobny dodatek, jak torebka. Ale to absolutnie w niczym nie przeszkadza! Lalki te są tak samo często towarzyszkami tinkowych zabaw, jak Barbie Tajna Agentka (o której wpis już był - klik) czy Barbie Dreamtopia. Są doskonale wykonane i podbiją serca wszystkich fanek tego rodzaju lalek!


Ogromnym plusem lalek Fashionistas jest cena. Jest ona na prawdę niewygórowana biorąc pod uwagę, że mamy przed sobą oryginalną zabawkę Mattel. Ile aktualnie kosztują te laleczki sprawdzić można tutaj - KLIK. A ja zapraszam na videorecenzję:

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: