Od dziś w ofercie Biedronki dostępne są Fidget Spinnery. Smarty by MyPhone . Można je kupić za niecałe 8zł! To na prawdę niewiele jak na te ...

Fidget Spinner z Biedronki - warto kupić?

By | 23:36 Napisz komentarz
Od dziś w ofercie Biedronki dostępne są Fidget Spinnery. Smarty by MyPhone. Można je kupić za niecałe 8zł! To na prawdę niewiele jak na te zabawki, gdyż z reguły kosztuje taki Spinner około 20zł. Czym więc się różnią, poza ceną?


...o tym w jednym z kolejnych filmów. Dziś nie będę porównywać ich do Spinnerów innych firm. Dziś napiszę po prostu - lećcie do Biedronki i kupujcie! Bo na prawdę warto. Są rewelacyjnie wykonane jak za tą cenę no i świetnie się kręcą. Dostępne są w pięciu kolorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Fantastyczna sprawa, bo za cenę naszego pierwszego Spinnera, tutaj możemy kupić aż trzy egzemplarze!


A niestety, to nie jest tak że każdy Spinner to to samo. W porównawczym filmie pokażę różnice. Nim jednak taki powstanie (najpierw chcę stworzyć recenzje Spinnerów wszystkich firm, więc pewnie w przyszłym tygodniu dopiero porównanie będzie), wiedząc że towar z Biedronki znika w ekspresowym tempie, daję znać, że te na prawdę warto kupić.
O kręcących się Spinnerach co nieco opowiadam także w filmie:
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: