Wonder Woman to nie Barbie, ale jako że mieszka ona wraz ze swymi mattelowymi koleżankami w różowym piętrowym domku, zaliczamy ją do tego g...

Wonder Woman - ona stoi!

By | 23:25 Napisz komentarz
Wonder Woman to nie Barbie, ale jako że mieszka ona wraz ze swymi mattelowymi koleżankami w różowym piętrowym domku, zaliczamy ją do tego gatunku lalek. Różni się co prawda ona od nich i to znacznie, ale czy to ważne..? Zapraszam na recenzję.


Wonder Woman (klik) należąca do serii DC Super Hero, jest większa niż standardowe lalki Barbie. Jak wyglądają one leżące obok siebie - zobaczysz w filmie na końcu wpisu. Jednak wzrost to nie jedyna rzecz, która je różni. Wonder Woman stoi! Co prawda czasem trzeba się chwilę natrudzić aby ją postawić, a i tak wystarczy dmuchnąć aby upadła (Tin nie omieszkała tego zademonstrować w filmie), ale zdecydowanie ją to wyróżnia spośród lalek barbiowych, które mamy.


Poza tym moim zdaniem jest tak samo dobrze wykonana jak lalki Barbie od Mattel. Można jej zginać ręce i nogi praktycznie we wszystkich stawach jak u człowieka, a nawet lepiej - nadgarstki kręcą się jej o 360 stopni. Może siedzieć, leżeć, może stać, może uczestniczyć w codziennym życiu lalek Barbie - w końcu wzrost i charakterystyczny strój nie są wystarczającym elementem, aby wrzucić ją do pudełka z innymi zabawkami. Jak najbardziej kwalifikuje się do domku Barbie i właśnie w nim u nas mieszka. Pijąc kawkę przy stole z Barbie Tajną Agentką czy umawiając się na basen z Kenem.
Posiada jedynie drobny szczegół, który lekko irytuje - jej naramienniki kręcą się dookoła, przez co trzeba je poprawiać. Jeśli dziecku to nie przeszkadza to ok, nie zwróci uwagi. Jednak Tin to perfekcjonistka i wszystko musi mieć idealnie - więc poprawia jej to w kółko...

Ile lala kosztuje? Sprawdzić można tutaj - KLIK.
A ja zapraszam na film o niej:
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: