Tycipieski to nowa seria książek z pięknym, kolorowym wnętrzem o przygodach kilkuletniej dziewczynki rozpoczynającej wraz z mamą nowy rozdzi...

Tycipieski: Sekretni przyjaciele Zuzi

By | 11:30 Napisz komentarz
Tycipieski to nowa seria książek z pięknym, kolorowym wnętrzem o przygodach kilkuletniej dziewczynki rozpoczynającej wraz z mamą nowy rozdział w życiu..

Recenzja książki Tycipieski: sekretni przyjaciele Zuzi

Zuzia ma siedem lat i właśnie przeprowadza się do dużego domu w małym miasteczku, gdzie odtąd będzie mieszkać z mamą i jej rodzicami. Dotychczas dziewczynka żyła w niewielkim domu za to w bardzo dużym mieście. Cieszy się z przeprowadzki, ale już po dotarciu na miejsce okazuje się, że to co zachowało się w jej wspomnieniach, nie za bardzo ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. A mowa o ogrodzie dziadków. Kiedyś piękny i okazały, dziś jest siedliskiem zarośli i chwastów. Dlaczego przestali o niego dbać..? I czemu dziadek każe dziewczynce uważać, gdzie stawia stopy..?

TU sprawdzisz gdzie książkę kupić można najtaniej.


W ogrodzie babci i dziadka żyją cztery, nie większe od myszy, Tycipieski. Bardzo rzadkie stworzenia, które niektórzy chętnie trzymaliby w klatce. Ale przecież w klatce nie da się żyć. Czy uda się zapewnić im bezpieczeństwo..? I jak potoczą się losy nieśmiałej Zuzi w starciu z nowymi wyzwaniami? Książka kończy się w momencie, gdy dziewczynka będzie miała zacząć szkołę - kontynuacja podobno już wkrótce w drugim tomie!

Tycipieski to urocza opowieść. Przeczytałyśmy ją z przyjemnością. Połączenie sentymentalnych wspomnień z próbą odnalezienia się w nowej rzeczywistości, z pewnością niejednemu sercu przyniesie ukojenie. A wszystko to w towarzystwie maleńkich pieseczków.

---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Świetlik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: