Malutki Lisek i Wielki Dzik: Niezwykłość to dziewiąty już tom serii, która powstała w ramach konkursu Janusza Christy - z czego osobiście o...

Malutki Lisek i Wielki Dzik: Niezwykłość

By | 13:00 Napisz komentarz
Malutki Lisek i Wielki Dzik: Niezwykłość to dziewiąty już tom serii, która powstała w ramach konkursu Janusza Christy - z czego osobiście ogromnie się cieszę, bowiem jest to jedna z piękniejszych serii komiksowych jakie powstały! Zachwycające ilustracje i wspaniałe teksty. Zresztą sami zobaczcie..

Recenzja komiksu Malutki Lisek i Wielki Dzik: Niezwykłość

Podczas zabawy w chowanego Lisek i Dzik nieźle narozrabiają. Właściwie to Lisek, bo przyjaciel mu się schował, a on z całych sił próbuje go odnaleźć i nie zwraca uwagi na to, co w między czasie robi. Jak wielu zwierzętom niszczy zapasy czy mieszkania. Osypał pyłkiem z lilii Myszkę, która zarzuciła mu, że chciał ją zabić - bowiem to trucizna dla myszy. Mały szary gryzoń nie był w stanie zmyć z siebie tych żółtych plam, ani wodą, ani tarzając się w piasku. W dodatku nie pomagały inne zwierzęta, które uważały że wygląda dziwacznie. Myszka pragnęła schować się w jaskini i już nigdy nie wychodzić. Dopiero po spotkaniu z salamandrą nabrała pewności siebie.

TU sprawdzisz gdzie komiks kupić można najtaniej.


Komiks podzielony jest na trzy rozdziały, bezpośrednio po sobie następujące - bohaterowie przewijają się przez wszystkie opowieści i tak, Myszkę w kropki spotkamy nie tylko w pierwszej części. Jestem zachwycona stroną graficzną tej serii - ilustracje są delikatne, subtelne, przepiękne! To wspaniałe komiksy nie tylko dla najmłodszych. I niosą ze sobą przesłanie.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: