Totalnie rozchwiane życie Klary to kontynuacja książki Wybuchowe życie Klary , a przy tym zabawna i wspierająca lektura dla tych, którzy ma...

Totalnie rozchwiane życie Klary

By | 19:00 Napisz komentarz
Totalnie rozchwiane życie Klary to kontynuacja książki Wybuchowe życie Klary, a przy tym zabawna i wspierająca lektura dla tych, którzy mają malutki problem z utrzymaniem emocji w ryzach.

Recenzja książki Totalnie rozchwiane życie Klary

Opowieść rozpoczyna się od analizowaniu przez Klarę wielokątów pod kątem rodzin. Prowadzi ona słuszne obserwacje i wyciąga z nich wnioski, które jakby nie patrzeć idealnie w te wielokąty się wpisują. Klarę wychowuje tata, który związał się z mamą Poli. Główna bohaterka nie lubi dziewczynki. Robi wszystko, by nie została w jej życiu na dłużej. Pola zresztą też się przyłączy do klarciowych prób rozbicia związku dorosłych - lecz niestety nie będzie to takie proste. Dziewczyny chciały zrobić wszystko, by skłócić swoich rodziców, ale wyszło odwrotnie niż w ich zamiarach. W dodatku dorośli zauważają, że coś jest nie tak - będzie to wstęp do bardzo emocjonującej rozmowy.

TU sprawdzisz gdzie książkę kupić można najtaniej.


Książka ta przepełniona jest emocjami, na różnych życiowych płaszczyznach i w wielu sytuacjach. Przy okazji oczywiście nie brakuje tu humoru, dzięki czemu czyta się tę historię z przyjemnością. A jak się kończy wątek z tatą Klary..? Przeczytajcie sami.


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Świetlik.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: