Alemina to przebudzona mumia egipskiej księżniczki. Ukryta w sarkofagu w jednym z muzeów, marzy o podróżach.. Jeszcze nie wie, że wkrótce w...

Alemina tom 1: ścigana

By | 10:00 Napisz komentarz
Alemina to przebudzona mumia egipskiej księżniczki. Ukryta w sarkofagu w jednym z muzeów, marzy o podróżach.. Jeszcze nie wie, że wkrótce wyruszy w niebezpieczną drogę - spotka po drodze wielu sprzymierzeńców, ale też narazi się wrogom. Czy uda jej się bezpiecznie dotrzeć do celu..?

Recenzja komiksu Alemina: ścigana

Kiedy Alemina odkryła, że w jej muzeum od dawna nikt się nie pojawiał - jej życie nabrało niespodziewanego i niekoniecznie przez nią chcianego rozpędu. Ścigana przez tajnych agentów, z pomocą mamy która regularnie ją odwiedza, opuszcza zagrożone likwidacją muzeum i udaje się w podróż. Będzie miała okazję przekonać się, jak wygląda dzisiejszy świat, ale też niestety stawić czoła niebezpieczeństwu.

TU sprawdzisz gdzie komiks kupić można najtaniej.


W towarzystwie wydry i spotkanych po drodze innych wyjątkowych istot, Alemina przeprawia się przez Nil na wycieczkowym statku, by udać się na samolot celem dotarcia do Anglii. Historia ta kończy się bardzo niespodziewanie..

Komiks ten w piękny sposób łączy współczesność ze starożytnością, co czyni go wyjątkowym i niezwykłym. Z niecierpliwością wyczekujemy drugiego tomu przygód księżniczki!


---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: