Banda Pand i kawałki bambusa to karciana gra dla 2-6 graczy w wieku 5+ której rozgrywka trwa kwadrans - a sama gra ma proste, bardzo łatwe ...

Banda Pand i kawałki bambusa

By | 09:00 Napisz komentarz
Banda Pand i kawałki bambusa to karciana gra dla 2-6 graczy w wieku 5+ której rozgrywka trwa kwadrans - a sama gra ma proste, bardzo łatwe do zrozumienia zasady.

Recenzja gry Banda Pand i kawałki bambusa

To gra losowa z przepiękną grafiką (te pandy są urzekające..), dzięki której dzieci poćwiczą sobie trochę matematyczne umiejętności - naszym zadaniem jest bowiem porównywanie odpowiednich czynników na swoich pandach. Rzucamy kością losując czynnik - może to być najniższa lub najwyższa waga, najmniejszy lub największy wzrost, najkrótszy lub najdłuższy bambus. Gracze porównują kto ma określoną rzecz w wymaganej długości i ta osoba wygrywa, zdobywając punkt czyli swoją kartę. Jak dokładnie grać w grę pokazuję w filmie, który jest na końcu wpisu.

TU sprawdzisz gdzie grę kupić można najtaniej.


Mechanika tej gry jest nam dobrze znana, mamy w domu karciankę w której dokładnie to samo się robi, jednak odkąd pandy zamieszkały z nami, tamta poszła w odstawkę. Pandy są wspaniałe i każdy się w nich zakochał. Swą prostotą sprawiają, że dzieci mogą w nią grać bez pomocy dorosłych. Pudełko ma całkiem niewielki wymiar, dzięki czemu wszędzie można ją ze sobą zabrać, kość jest duża i ciężka - czuć w ręce że bardzo porządnie wykonana, a możliwość grania w aż sześć osób robi z Bandy Pand wesołą i uroczą grę imprezową nie tylko dla dzieci. To gra idealna na wakacje, prawda? :)


Zobacz jak grać w grę w filmie:---
Wpis w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: