Seria Niesamowity Spacer z Akademii Mądrego Dziecka charakteryzuje się przepięknymi ilustracjami pełnymi błyszczących, srebrnych elementów....

Niesamowity spacer: Rzeka i Ogródek warzywny

By | 17:00 Napisz komentarz
Seria Niesamowity Spacer z Akademii Mądrego Dziecka charakteryzuje się przepięknymi ilustracjami pełnymi błyszczących, srebrnych elementów. Mają też ruchome elementy, które urozmaicają małym, nie zawsze cierpliwym czytelnikom, wspólną lekturę :)

Niesamowity spacer

Niesamowity spacer: Rzeka - Recenzja książki

Nad rzeką toczy się życie - pływają kaczki krzyżówki, rechoczą żaby na liliach wodnych, węgorze i raki spędzają czas pośród kamienistego dna, a ryby wyskakują nad powierzchnię wody. Jest tu też mnóstwo ptaków - zimorodki, czaple.. A bobry budują sobie siedliska. Dzień kończy się przy świetle księżyca, a życie milknie - wszyscy śpią..

Niesamowity spacer

Książeczka ma wysuwane elementy, które wprawią wydry w ruch, zakwitną lilie wodne, sprawią że ryby wyskoczą z wody! Ilustracje są czarujące, przepiękne, przesłodkie! Jestem w nich zakochana. Cała seria charakteryzuje się genialną grafiką..

W serii ukazały się jeszcze Łąka i Deszcz (pisałam o nich TU) oraz Las i Ocean (pisałam o nich TU).
.
Niesamowity spacer

Niesamowity spacer: Ogródek warzywny - Recenzja

W tej książce zajrzymy do ogródka - podejrzymy psotnego królika który zjada sałatę, jeżyki wśród marchewek, latające z kwiatka na kwiatek motyle, a nawet ślimaki!


Niesamowity spacer

Tu również znajdziemy sporo przesuwanych i ruchomych elementów. Najmłodsi będą mieć z nią mnóstwo zabawy!

Niesamowity spacer

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: