Touch it! to całkiem nowa seria gier wydawnictwa Muduko, skierowana do dzieci 5+ ale też dorosłych - może to być fantastyczna gra imprezowa...

Seria gier Touch it! Polska, zwierzęta i popkultura.

By | 15:00 Napisz komentarz
Touch it! to całkiem nowa seria gier wydawnictwa Muduko, skierowana do dzieci 5+ ale też dorosłych - może to być fantastyczna gra imprezowa! Jest w niej jednak coś, co niekoniecznie powinno się tam znaleźć. Co to takiego? Zapraszam na recenzję.

Touch it

Recenzja gier Touch it! na YouTube:
Touch it

Touch it - recenzja

Celem gry jest zdobycie siedmiu punktów. Zdobywamy je poprzez odgadywanie za pomocą dotyku, co znajduje się na rewersie kart. Każda karta ma tam jeden z czterech symboli widocznych na awersach. Trzeba wykazać się szybkością, by jak najszybciej odgadnąć!

Osoba która jako pierwsza odgadnie, zdobywa dwa punkty. Każdy kolejny gracz który poda poprawną odpowiedź, zdobywa jeden punkt. Seria charakteryzuje się fantastycznymi grafikami!

Touch it

Touch it Polska to symbole kojarzące się z naszym pięknym krajem. Jest pieróg, stadion narodowy, maluch, skoczek narciarski, Poznańskie Koziołki, a nawet parawan. Niestety jest też piwo - totalnie nie rozumiem dlaczego zostało tutaj umiejscowione? Piwo symbolem Polski i to w dodatku w grze dla dzieci? Nie rozumiem tego zupełnie..

Touch it

Touch it Zwierzęta - tutaj sytuacja wygląda rewelacyjnie! Grafiki są urocze, zwierzątka doskonale dzieciom znane więc nie powinny mieć problemu z nazwaniem ich.

Touch it

Touch it Popkultura to również wspaniałe grafiki, bez kontrowersyjnych symboli. Są m.in pady, książki, słuchawki, pionki, deskorolki, frytki. A jeśli chcecie wiedzieć, jak dokładnie wygląda rewers kart - zapraszam na videorecenzję. Udało mi się tam pokazać wypukłość symboli do odgadnięcia.

Touch it

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: