Ale historia... Mikołaju, sam ruszyłeś Ziemię? to jedenasty tom serii pani Grażyny Bąkiewicz, która w humorystyczny i zabawny sposób przeka...

Ale historia... Mikołaju, sam ruszyłeś Ziemię?

By | 11:00 Napisz komentarz
Ale historia... Mikołaju, sam ruszyłeś Ziemię? to jedenasty tom serii pani Grażyny Bąkiewicz, która w humorystyczny i zabawny sposób przekazuje historyczne informacje.

Mikołaj Kopernik

Recenzja książki Ale historia... Mikołaju, sam ruszyłeś Ziemię?


Na początku przygody z książką poznajemy Robka, który ma pewną niezwykłą zdolność - potrafi zatrzymywać czas. Marzy o latającym rowerze, takim jaki ma jego niegdysiejszy przyjaciel, ale na razie próbuje zbudować coś prostszego - latającą deskorolkę. Jego tata jest innowatorem, ale koledzy z klasy nabijają się z tego gdy przesiaduje na wysypisku śmieci. Chłopiec korzystając ze swojej umiejętności zaciąga tatę do domu, a sam wsiada w autobus i jedzie do szkoły.

TUTAJ SPRAWDZISZ GDZIE KUPIĆ

Mikołaj Kopernik

Nauczyciel oświadcza uczniom, że podczas dzisiejszej lekcji przeniosą się w czasie i poznają Mikołaja Kopernika. Sprawdzą, kiedy się urodził, gdzie się uczył i studiował, dowiedzą się o jego zainteresowaniach i tym, co odkrył. Książka ta to potężna dawka wiedzy o Koperniku podanej w tak przystępny i zabawny sposób, że nie oderwiecie się od czytania.

Mikołaj Kopernik

Bardzo lubimy serię Ale historia... i bardzo wam polecamy! Jest genialna!

Mikołaj Kopernik

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Nasza Księgarnia.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: