Rodzina gier Story Cubes wzbogaciła się o nową wersję - Psi Patrol ! Idealna dla najmłodszych, którzy lubują się w tych uroczych psiakach.

Recenzja gry Story Cubes: Psi Patrol

By | 08:00 Napisz komentarz
Rodzina gier Story Cubes wzbogaciła się o nową wersję - Psi Patrol! Idealna dla najmłodszych, którzy lubują się w tych uroczych psiakach.

Story Cuber Psi Patrol

Recenzja gry Story Cubes Psi Patrol na YouTube:
Story Cuber Psi Patrol

Jak grać w Story Cubes?

Story Cubes to jedna z najprostszych, a zarazem najbardziej wciągających gier kościanych. Wszystko co musimy zrobić, to wziąć w dłonie kości i nimi rzucić. Symbole, które wypadną - będą służyły nam do snucia opowieści. Jakiejkolwiek! Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

TU pisałam o innych zestawach Story Cubes.

Story Cuber Psi Patrol

Myślę że Story Cubes Psi Patrol doskonale sprawdzi się dla najmłodszych, by wprowadzić je w świat kości opowieści. Są tutaj ulubieni bohaterowie, a opowieść oczywiście osadzona będzie w ich świecie - za sprawą Pani Burmistrz czy bazy piesków. Jednak historie jakie powstaną w trakcie gry, mogą być totalnie niezwykłe.

W zestawie zabrakło mi opisów symboli. W 99% są one czytelne, ale były takie nad którymi się zastanawiałyśmy cóż mogą oznaczać, ostatecznie nadając im znaczenie jakie najbardziej wydało nam się słuszne. Przydatne by też były na przykład dla dziadków, którzy niekoniecznie znają bajkę i mogą nie odczytać symboli powiązanych z Psim Patrolem poprawnie. Ale to tylko takie moje małe czepialstwo, bo oczywiście można się przed grą umówić co jaki symbol oznacza i się tego trzymać.

Story Cuber Psi Patrol

Nie bójcie się łączyć różnych zestawów Story Cubes - to wtedy powstaje najfajniejsza zabawa! My czasem bierzemy po dwa, trzy zestawy, a zdarza się też więcej. Wiecie jaka to jest trzymająca w napięciu akcja, gdy piesek Rocky wraz z Dartem Vaderem ruszają na ratunek Muminkowi? :)

Story Cuber Psi Patrol

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: