Królik kontra Małpa - bestsellerowa seria komiksowa z Wielkiej Brytanii już w Polsce! Co skrywa w sobie ten potężnych rozmiarów, acz niewie...

Królik kontra Małpa tom 1

By | 09:00 Napisz komentarz
Królik kontra Małpa - bestsellerowa seria komiksowa z Wielkiej Brytanii już w Polsce! Co skrywa w sobie ten potężnych rozmiarów, acz niewielkiego formatu komiks i czy faktycznie będzie tak zabawnie? Zapraszam na recenzję.

Królik kontra Małpa 1
Żył sobie Królik spokojnie, w towarzystwie przyjaciół - Świnki i Wiewiórki przeżywając mniej i bardziej niebezpieczne przygody. Ich skłonności do ryzyka widzimy już na samym początku, gdy przez przypadek wybudzają niedźwiedzia z zimowego snu. Biały puch otulił ich las, a przyjaciele mają nadzieję na spokojną, bezproblemową zimę. W tym samym czasie w centrum badawczym grupa naukowców próbuje wysłać małpę w kosmos. Nasz brązowy bohater myśli, że przeciera szlaki na odległej planecie, a tymczasem trafił w sam środek lasu. Nazwał odkryty przez siebie świat Małpim Gajem i zamierza sprawować w nim rządy. Królik próbuje uświadomić Małpie że wciąż jest na Ziemi, ale ona nie przyjmuje tego do wiadomości.


Królik kontra Małpa 1

Małpa organizuje imprezy nie dając spać innym. I jest przez nich głośno wybudzana rano, gdy ona chce spać. Poleci kurzym sterowcem obrzucając las zgniłymi jajami, dorobi się wielkich łapsk, wyhoduje niezłą żabę.. Starcie Królika z Małpą to pełen przygód i wielu zabawnych sytuacji komiks, który mimo że ma ponad 250 stron - czyta się ekspresem!

Królik kontra Małpa 1

Małpa bywa denerwująca momentami, a Królika i jego przyjaciół czasem było nam żal, ale w ogólnym rozrachunku odbiją sobie to, jak Małpa ich traktowała, a nawet spróbują się dogadać. Akcja komiksu dzieje się przez okrągły rok - od zimy do zimy. Kończy się tak, jak rozpoczynać się będzie tom drugi, którego nie możemy się doczekać!

Na końcu znajdziemy instrukcję rysowania Królika i Małpy. Wyglądają uroczo! Spróbujecie narysować?

Królik kontra Małpa 1

---
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Egmont.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: