Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Harper Kids to seria książek, która regularnie się rozrasta - również o kolejne podserie. I jedną z ni...

Nowości z serii Niesamowity spacer Akademii Mądrego Dziecka

By | 10:00 Napisz komentarz
Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Harper Kids to seria książek, która regularnie się rozrasta - również o kolejne podserie. I jedną z nich jest Niesamowity spacer. To przepiękne kartonowe książeczki z ruchomymi elementami i srebrnymi elementami na ilustracjach!

Videorecenzja:


Książeczki mają grube strony i zaokrąglone rogi. Na bardzo bogatych ilustracjach jest mnóstwo błyszczących elementów! To czyni je niesamowitymi, niezwykłymi i wyjątkowymi, bowiem drugiej takiej serii na rynku nie znajdziecie. Książki są zachwycające.


Każda scenka ma jakiś ukryty element - trzeba coś wysunąć lub przesunąć, by odkryć tajemnicę. Do tego króciutki tekst dotyczący ilustracji i oto przed nami leży lektura idealna dla najmłodszych.


Czy wybierzesz się na spacer na łąkę, czy przemierzysz ją w czasie deszczu, czy też może sprawdzisz co kryje się na niej w nocy (trzecia książka z tej serii jest nocna) - weźmiesz udział w pięknej przygodzie i spotkasz mnóstwo zwierzątek.


Seria Niesamowity spacer to prawdziwe cudeńko! Inaczej podsumować się po prostu nie da.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: