Opowiadanki: Nowe Przygody to dodatek do gry wydawnictwa Rebel, która wprowadza nam do rozgrywki masę nowych bohaterów, nowe opowieści i op...

Opowiadanki: Nowe Przygody - Recenzja dodatku do gry

By | 10:00 Napisz komentarz
Opowiadanki: Nowe Przygody to dodatek do gry wydawnictwa Rebel, która wprowadza nam do rozgrywki masę nowych bohaterów, nowe opowieści i opcję stworzenia swoich własnych bajek!

Videorecenzja:


O grze Opowiadanki pisałam tutaj - hop.


W niewielkim pudełeczku mamy same karty, które potrzebne nam są do rozegranie gry. Pamiętajcie, że to nie jest samodzielna gra! Potrzebujecie elementów z podstawowych Opowiadanek, inaczej nie da się grać :)


Dodatek wnosi nam do gry dużo nowych bohaterów, którzy stają się częścią opowieści. To my wybieramy, kto w jakiej roli zostaje obsadzony. Są też nowe scenariusze, które umieszczamy w książce (z podstawowej wersji) i uzupełniamy bohaterami.


Fantastyczną sprawą jest opcja napisania swojej własnej historii! A nawet dwóch. Możemy wszyscy razem stworzyć swoje własne opowiadanki.


Podsumowując, dodatek wnosi nam do gry wiele nowości. Taki można by rzec, powiew świeżości. Urozmaica rozgrywkę, a ilość bohaterów która z dodatkiem powstała sprawia, że chyba nigdy nie uda nam się każdego obsadzić w każdej roli :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: