Zgadnij, kto to? - z czym wam się kojarzy? Jestem przekonana, że wielu powie, że z grą planszową! I prawidłowo, ale od teraz - nie tylko. B...

Zgadnij, kto to? Detektywistyczne książki dla najmłodszych!

By | 12:00 Napisz komentarz
Zgadnij, kto to? - z czym wam się kojarzy? Jestem przekonana, że wielu powie, że z grą planszową! I prawidłowo, ale od teraz - nie tylko. Bo wydawnictwo Harper Kids na podstawie tej popularnej gry, stworzyło książki.

Videorecenzja:


To detektywistyczne historie, w których będziemy musieli wytropić winowajcę dziejących się wydarzeń. W książce o wesołym miasteczku - poszukamy winnego zatrzymania się kolejki górskiej, a w Nowym Jorku będziemy tropić włamywacza.


Książki mają świetną czcionkę, bardzo dużą i z całkiem dużymi odstępami pomiędzy wersami co sprawia, że jest to doskonała lektura dla początkujących czytelników. Na początku jest lista podejrzanych i możemy tam sobie zaznaczać, kogo odrzucamy a kto okaże się winnym wydarzeń. W trakcie lektury mamy wskazówki i podpowiedzi, jeżeli sprawiałoby nam trudność wydedukowanie podejrzanego.


Ależ to są książki! Wciągają od pierwszej strony, nawet mnie porwały i nie mogłam się oderwać! Wspólnymi siłami z dziewczynami próbowałyśmy dociec prawdy. To zdecydowanie lektury dla całej rodziny.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: