Seria książek Wszystko o... wydawnictwa Dragon, rozrasta się! W nasze łapki trafiły ostatnio dwie nowości - Wszystko o mrówkach i Wszystko...

Wszystko o sowach i Wszystko o mrówkach. Recenzja książek

By | 09:00 Napisz komentarz
Seria książek Wszystko o... wydawnictwa Dragon, rozrasta się! W nasze łapki trafiły ostatnio dwie nowości - Wszystko o mrówkach i Wszystko o sowach i po ich lekturze stwierdzamy, iż są tak samo wspaniałe jak pozostałe książki z serii!

Recenzja książek:


Piękne, kolorowe wnętrza umilają czytanie - choć tak na prawdę doskonała, wartościowa treść broni się tutaj absolutnie sama! To książki, po które sięgasz i stwierdzasz, że wiele nie wiedziałaś o zwierzęciu którego dany tom dotyczy. Informacje i ciekawostki dotyczące każdej dzieciny życia - w tym wypadku sów. Jak są zbudowane, jakie mają zmysły, jakie są gatunku sów? To tylko bardzo niewielki ułamek tego, o czym przeczytamy w tej książce.


Wszystko o mrówkach w równie ciekawy, fantastyczny sposób przedstawia nam te niewielkie owady, ich życie, cykl rozwoju, ich domy, a także ogrom ciekawostek o których nawet nam się nie śniło, by zapytać! :)


Są takie książki, które warto mieć w biblioteczce dziecka - i ta seria zdecydowanie do nich należy.

---
Za egzemplarze do recenzji dziękujemy wydawnictwu Dragon.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: