Polly Pocket jak pewnie doskonale wiecie, to nowa wersja zabawek sprzed kilkunastu (kilkudziesięciu?) lat. Miałam w dzieciństwie takie male...

Polly Pocket: Konik. Recenzja zabawki

By | 09:00 Napisz komentarz
Polly Pocket jak pewnie doskonale wiecie, to nowa wersja zabawek sprzed kilkunastu (kilkudziesięciu?) lat. Miałam w dzieciństwie takie maleńkie światy z miniaturowymi laleczkami i uwielbiałam się nimi bawić! Polly Pocket kucyk to czwarty zestaw z naszej kolekcji, o którym wam opowiadam.

Videorecenzja:


Światy laleczek Polly Pocket są tematyczne - jeżeli pudełeczko jest koniem, to oczywistym jest że w jego wnętrzu znajdziemy figurki koników. Są też laleczki, które mogą na dużym koniu jeździć. A pudełeczko to niezwykła kraina - jest tu stajnia, jest padok po którym koniki mogą galopować, jest też przestrzeń dla jurorów którzy przyznają nagrody.


Wykonanie zestawu moim zdaniem jest bardzo dobre - nie jest to zabawka dla małych dzieci, elementy są malutkie. Świat ukryty w pudełku kryje w sobie ruchome elementy, które dokładnie pokazałam w filmie - zachęcam do obejrzenia go!


Wspaniała jest zabawa, gdy rozłoży się obok siebie kilka pocketowych krain. Figurki mogą się odwiedzać, mogą przeżywać niezwykłe przygody! Bardzo lubimy spędzać czas z tymi zestawami. I są one też super na wyjazd - niewielkich rozmiarów pudełko nie otworzy się samoistnie, można je bezpiecznie transportować w torbie czy plecaku.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: