Frnck. To dopiero początek  to pierwszy tom nowej komiksowej serii wydawnictwa Egmont! Serii, w której teraźniejszość miesza się z prehistorią.

FRNCK - Pierwszy tom komiksowej serii

By | 09:00 Napisz komentarz
Frnck. To dopiero początek to pierwszy tom nowej komiksowej serii wydawnictwa Egmont! Serii, w której teraźniejszość miesza się z prehistorią.

Filmowa recenzja komiksu:


Franck jest nastolatkiem i mieszka w domu dziecka. Właśnie przygotowuje się do kolejnego już spotkania z rodziną, która chce go adoptować - jednak nie jest z tego zadowolony. Próbując cichaczem uciec z budynku, trafia wprost do sali, w której czekają przyszli rodzice. Tak zaczyna się ta niesamowita historia, której ciąg dalszy bardzo zaskakuje!


Chłopiec próbuje uciec z sierocińca, nie pierwszy raz zresztą - i spotyka ogrodnika. Mężczyzna wyjawia mu pewną tajemnicę. Tajemnicę dotyczącą odnalezienia chłopca 12 lat temu w lesie. Daje mu przedmiot, który przy małym Francku znalazł i wskazuje na mapie, skąd go dokładnie zabrał. Nastolatek rusza w drogę.


W pewnym momencie chłopiec myśli, że utonie - i wtedy odkrywa, że może wyjść z wody. I znalazł się w bardzo dziwnym miejscu. Komórka nie ma zasięgu, a świat wygląda inaczej. Nie da się porozumieć z ludźmi, których tu spotkał.


Przed Franckiem trudne zadanie - musi wynaleźć rzeczy, które dobrze zna: jak ogień czy mydło, przetrwać w tym prehistorycznym świecie i rozwikłać tajemnicę swojego pochodzenia...
Frnck to komiks przygodowy, zabawny i wciągający! We Francji liczy już kilka tomów, więc czekamy niecierpliwie na dalsze perypetie chłopca :)


---
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu Egmont.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: