Mali Bogowie to seria komiksowa wydawnictwa Egmont, która skradła moje serce od pierwszego tomu. Dziś mamy już trzecią część przygód Małych...

Mali Bogowie tom 3

By | 09:00 Napisz komentarz
Mali Bogowie to seria komiksowa wydawnictwa Egmont, która skradła moje serce od pierwszego tomu. Dziś mamy już trzecią część przygód Małych Bogów - Ciężko Jest Być Bogiem. Przygód zabawnych, humorystycznych i niezwykłych!

Recenzja komiksu:Przed Heraklesem 12 prac do wykonania, z którymi za nic nie może sobie poradzić sam. Nie jest jeszcze wielkim, silnym bogiem lecz małym chłopcem, który musi sobie poradzić. Kirke nie zgodziła się przygotować syropu siły, więc Herakles wymyślił, że poprosi innych o pomoc. Amazonki rozłożą przecież na łopatki te straszne bestie! Lecz cóż to, co one robią z tym lwem? A Kirke, dlaczego zaniosła eliksir komuś innemu??


Komiks ma w sobie mnóstwo krótkich historyjek, które w ogólnym rozrachunku łączą się w jedno, ale można je czytać oddzielnie. Jest bajecznie kolorowy i świetnie się go czyta! Czekamy niecierpliwie na kolejne przygody Małych Bogów... :)
---
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu Egmont.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: