Kolejne styczniowe nowości od wydawnictwa Harper Kids i znów seria Akademia Mądrego Dziecka - tym razem jednak Pierwsze Bajeczki . Książki z...

Pierwsze bajeczki - styczniowe nowości książkowe Akademia Mądrego Dziecka

By | 18:00 Napisz komentarz
Kolejne styczniowe nowości od wydawnictwa Harper Kids i znów seria Akademia Mądrego Dziecka - tym razem jednak Pierwsze Bajeczki. Książki z tego cyklu wyróżniają się bardzo grubymi, sztywnymi stronami i przesuwanymi elementami.

Recenzja książek:


Dzień dobry, niedźwiadku! to opowieść o maleńkim niedźwiedziu, który poznaje świat u boku swojej mamy. Razem z nim będziemy wychodzić z gawry, wspinać się na drzewo, fikać koziołki, a nawet łowić ryby w stawie. Rybki na prawdę pływają! :)
Pora na kąpiel, hipopotamku! to opowieść o hipopotamiej rodzince, która postanowiła zanurzyć się w otchłani chłodnego jeziora, gdzie mały hipcio będzie się chować przed mamą, będzie się pluskać i szaleć w wodzie, a nawet utnie sobie drzemkę.


W książeczkach mnóstwo jest elementów do przesuwania, wysuwania, obracania - dzieci to uwielbiają! Piękne, kolorowe ilustracje nadają historiom wspaniałego klimatu, a bardzo grube kartonowe strony sprawiają, że książeczki zasługują na miano niezniszczalnych :)---
Za egzemplarze do recenzji dziękujemy wydawnictwu Harper Kids.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: