Dwa zestawy, które dziś tu zobaczysz, to początek naszej kolekcji Scooby-Doo - ale nie początek naszej przygody z Playmobil, bo ta trwa bar...

Playmobil Scooby-Doo: Kolacja z Shaggy i Przygoda w kotle czarownicy!

By | 09:00 Napisz komentarz
Dwa zestawy, które dziś tu zobaczysz, to początek naszej kolekcji Scooby-Doo - ale nie początek naszej przygody z Playmobil, bo ta trwa bardzo długo. Playmobil od wielu lat są w naszym domu. To ponadczasowe zabawki, które łączą pokolenia!

Zobacz film, pokazuję w nim dokładnie wszystkie elementy zestawów i ognisko, które płonie jak prawdziwe:


Tutaj porównasz ceny zestawu z Shaggym - hop do porównywarki.


W zestawie Kolacja z Shaggy mamy Scoobiego, kucharską czapkę specjalnie dla niego stworzoną, jest Shaggy, stół, dwa krzesła i wiele malutkich elementów, którymi wyposażyć możemy stół i stolik kelnera - jak na przykład kiełbaski, donuty, taca do serwowania posiłków z pokrywą, a nawet pizza w pudełku. Dla pieska też nie zabrakło smakołyków - wszystkie dokładnie zobaczysz w filmie :)Przygoda w kotle czarownicy to zestaw z elementem świetlnym - za sprawą przycisku ognisko zaczyna płonąć, tworząc przy tym efekt jak prawdziwych płomieni. Gdy nad ogniskiem postawimy kocioł, będziemy mieć wrażenie że coś tam na prawdę bulgocze! Scooby ma na sobie kapelusz wiedźmy, a poza czarownicą jest tu też Velma i wiele mniejszych elementów, jak pająk, księga z zaklęciami, jakieś buteleczki, słoiczki na różne magiczne produkty.


Koniecznie obejrzyj film, tam wszystko dokładnie pokazuję - każdy element osobno, a także zobaczysz jak wygląda rozpalone ognisko. Link do filmu tutaj.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: