Ekopuzzle z zadaniami  czyli niesamowita kosmiczna przygoda! Nie tylko układanie, ale też wspólna zabawa, liczenie, porównywanie, wymyślanie...

Ekopuzzle z zadaniami: Przygody w kosmosie

By | 09:00 Napisz komentarz
Ekopuzzle z zadaniami czyli niesamowita kosmiczna przygoda! Nie tylko układanie, ale też wspólna zabawa, liczenie, porównywanie, wymyślanie scenariuszy rozmów -  takiej układanki jeszcze nie widzieliście! :)

Recenzja filmowa:


Puzzle wydawnictwa Muduko są ekologiczne, a ich kartonowe opakowanie jest kolorowanką. W środku znajdziemy surykatkę Zu i alpakę Berry, którzy po złożeniu razem z nami będą odkrywać tajemnice kosmosu. W dołączonym poradniku są pomysły na zabawy, które gwarantują dalszą zabawę już po ułożeniu puzzli.


Puzzle są duże, całkiem grube i sztywne. Na opakowaniu jest zarys wielkości pojedynczego elementu. Łączenie ich ze sobą nie sprawia żadnych trudności, idealnie do siebie pasują.


Nie tylko kosmiczna przygoda jest w ofercie wydawnictwa - koniecznie sprawdźcie również inne wzory i ilość elementów! A ja serdecznie zapraszam do obejrzenia videorecenzji, w której wszystko dokładnie o puzzlach opowiadam - [idę obejrzeć].


Dziękujemy wydawnictwu Muduko za egzemplarz.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: