Akademia Mądrego Dziecka to bardzo już rozbudowana seria wydawnictwa Harper Kids, do której dołączają coraz to nowsze, wspaniałe publikacje...

Pop-Up: zabawa i przygoda. Akademia Mądrego Dziecka ma nową serię!

By | 09:00 Napisz komentarz
Akademia Mądrego Dziecka to bardzo już rozbudowana seria wydawnictwa Harper Kids, do której dołączają coraz to nowsze, wspaniałe publikacje. Jedną ze styczniowych nowości jest Zabawa i Przygoda POP-UP.

Recenzja książek:


Zapewne wiecie, co oznacza POP-UP. Jeżeli nie, to zajrzyjcie do filmu który jest tuż nad tekstem który właśnie piszę - tam zobaczycie niemalże na żywo, jak świetnie to wygląda gdy się strony książek przewraca!


Pogoda to krótka historia o dziewczynce, która wyglądając przez okno domku zastanawia się, jaka jest pogoda. Widzimy, jak zmieniają się pory roku - jak jesienny wiatr porywa liście, a zimą dziewczynka lepi bałwana. Ogromne, burzowe chmury latem zasnuwają niebo, ale po burzy wychodzi tęcza!Na Plaży to przygoda w nadmorskim klimacie - dziewczynka ma wiaderko pełne muszelek, zbudowała zamek z piasku, pływa w morzu, zajada lody pod parasolem, jest tu nawet żółw trójwymiarowy! Zdecydowanie można się wczuć w wakacyjny klimat.


Te wspaniałe książki to początek nowej serii Akademii Mądrego Dziecka i mamy nadzieję, że będą pojawiać się kolejne!


---
Za egzemplarze dziękujemy wydawnictwu Harper Kids


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: