Zostań kurierem i dostarcz dzieciom gry! W grze Planszówkowi kurierzy wcielamy się w rolę kurierów, którzy na swoje pojazdy muszą załadować...

Planszówkowi kurierzy - Dostarcz grę na czas!

By | 09:00 Napisz komentarz
Zostań kurierem i dostarcz dzieciom gry! W grze Planszówkowi kurierzy wcielamy się w rolę kurierów, którzy na swoje pojazdy muszą załadować elementy gier. Trzeba zebrać dokładnie tyle elementów, na ile ma miejsce kurier. To doskonała gra matematyczna!

Recenzja filmowa gry, w której bardzo dokładnie pokazuję, jak grać w każdy z wariantów:


Wydawnictwo Muduko zrobiło świetną robotę wydając tak wspaniałą pozycję. Ma proste zasady, a zarazem ogromny element edukacyjny. Autorem gry jest Reiner Knizia, a za stronę graficzną odpowiedzialny jest Artur Nowicki.


Gra Planszówkowi kurierzy przeznaczona jest dla co najmniej jednego gracza w wieku od 5 lat. Ma trzy warianty rozgrywki, które różnią się stopniem trudności. Naszym celem jest uzupełnianie pojazdów w pudełka z elementami gier. W jednym z wariantów będziemy je dostarczać do domów, w dwóch pozostałych ograniczymy się do załadowania pojazdów. Musimy dodawać, szacować, porównywać by wykorzystać jak najlepiej przestrzeń załadunkową i wygrać!


Kocham tę grę! Pozwala ona poprzez dobrą zabawę rozwijać zdolności matematyczne, oswaja z prostymi ułamkami, pokazuje że matematyka jest super!


Koniecznie obejrzyj film, który przygotowałam - szczegółowo tam opowiadam jak grać w grę.

Recenzja powstała w ramach współpracy z wydawnictwem Muduko.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: