My Little Pony na dvd w całkiem nowych odcinkach. Moje dziewczyny oszalały! Tin to wiadomo, Tin to jest ponymaniaczka z bardzo długim staże...

A w Bajkowniku kucyków bez liku

By | 23:02 Napisz komentarz
My Little Pony na dvd w całkiem nowych odcinkach. Moje dziewczyny oszalały! Tin to wiadomo, Tin to jest ponymaniaczka z bardzo długim stażem, ale Oli..? Czy wiesz, że Oli zna nazwy kucyków? A nie ma jeszcze dwóch lat!


Tin zaraziła Oliwię miłością do kucyków. Bawią się wspólnie figurkami, czytają książki. Oglądają także kucykowe bajki. Chociaż Oli z racji swojego wieku nie wysiedzi przed tv całego odcinka, ale z uradowaniem podbiega do telewizora i pokazując paluszkiem mówi "pinkipaj" lub "tajlajt". Lecz zdecydowanie jej ulubionym kucykiem jest "jebołdasz".

A jako że przed kilkoma dniami swą premierę miały kolejne płyty dvd z odcinkami My Little Pony, to dziś o nich opowiem.
Na płycie różowej (część 20: Wielka Tajemnica Pinkie Pie) weźmiemy m.in. udział w siostrzanym turnieju z Apple Bloom i jej "kuzynką", wczujemy się w świąteczny klimat Święta Serdeczności (grudzień coraz bliżej warto dowiedzieć się, dlaczego słodycze i prezenty to nie wszystko), będziemy kibicować Rarity w rozwiązaniu zagadki i uniewinnienia Rainbow Dash.


Na płycie niebieskiej o numerze 21 (Główna Atrakcja) przeżyjemy noc koszmarów z Fluttershy (odcinek na Halloween jak znalazł!), a także m.in. wybierzemy się z Twilight i Fluttershy na wyprawę celem pogodzenia skłóconych rodzin..


Niektóre z odcinków znałyśmy z telewizji. jak na przykład Noc Koszmarów czy o Święcie Serdeczności, jednak Tin uwielbia oglądać po kilka razy tą samą bajkę i jest przeszczęśliwa, że może wrócić do znanych sobie odcinków. Tin ma wiele bajek na dvd i do wielu z nich wraca, mimo że niemalże na pamięć zna. Tin to zdecydowanie bajkomaniaczka.

W naszych zbiorach już niejedna kucykowa płyta jest. Pokazywałam kilka z nich, o tu - klik i tu - klik. A na instagramie konkurs, gdzie można wygrać komplet bajek na dvd. Zapraszam! :) (klik)

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: