Dosłownie przed kilkoma dniami swą premierę na dvd miały kolejne odcinki serii o przygodach kucyków. Moja Tin z ogromną radością zabrała się...

Nowe przygody kucyków Pony na DVD

By | 23:30 Napisz komentarz
Dosłownie przed kilkoma dniami swą premierę na dvd miały kolejne odcinki serii o przygodach kucyków. Moja Tin z ogromną radością zabrała się do oglądania - jak powszechnie wiadomo, jest największą fanką My Little Pony we wszechświecie :) A cóż takiego znajdziemy na nowych płytach?


My Little Pony część 18: Znaczkowa Mapa - klik, to siedem odcinków, ale w sumie sześć bajeczek gdyż jedna - tytułowa Znaczkowa Mapa jest podzielona na dwa. Ten odcinek akurat doskonale znamy z telewizji, podobnie jak "Tank chce spać" i "Nie ma to jak w domu". Z przyjemnością do nich wróciłyśmy, ale także poznałyśmy zupełnie dla nas nowe. Tak tak, nawet największe fanki kucykowej serii nie znają wszystkich odcinków. Nie sposób nadążyć za tymi puszczanymi w tv, ale za to wspaniale obejrzeć je i móc do nich w każdej chwili powrócić na dvd!

My Little Pony część 19: Ale Impreza! - klik, to także siedem odcinków, w tym wypadku kompletnie różnych (nie ma tutaj żadnego podzielonego na dwie części). I podobnie jak powyżej - część znałyśmy (jak "Księżniczka Spike" czy "Fiku Miku w butiku"), ale większości nie miałyśmy przyjemności obejrzeć w telewizji.

Myślę, że fabuły kucykowych bajek nie muszę nikomu przedstawiać, gdyż jest ona doskonale znana wszystkim rodzicom przedszkolaków. Z opowiadań wiem, że wśród chłopców też są fani My Little Pony! Co mnie akurat nie dziwi, bo bajka ta jest tak świetna, że nie sposób się oderwać od oglądania jej.

--------------------
Ale to nie wszystko! Mam dwa takie zestawy płyt My Little Pony dla Was - obserwujcie mój instagram (KLIK), wkrótce konkurs :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: