Kiedy do kin wchodziła bajka "Barbie: Tajne Agentki", był u nas przeogromny szał z nią związany. Później były prośby do Zajączka ...

Zostań tajną agentką - jak Barbie!

By | 21:37 Napisz komentarz
Kiedy do kin wchodziła bajka "Barbie: Tajne Agentki", był u nas przeogromny szał z nią związany. Później były prośby do Zajączka Wielkanocnego, żeby przyniósł lalkę. Przyniósł - pokażemy wam ją też na pewno :) Następnie emocje opadły, pojawiły się zapowiedzi kolejnej części przygód Barbie i jej przyjaciółek, ale kiedy trafiła do nas ta książka, na nowo ożyły.


Barbie i jej dwie najlepsze przyjaciółki - Teresa i Renee, chcą zakwalifikować się do mistrzostw w gimnastyce sportowej. Ćwiczyły mozolnie, jednak Barbie wydawało się, że nie jest jeszcze do końca gotowa na te mistrzostwa. Jej brak pewności siebie zaowocował upadkiem podczas występu.. Na szczęście udało im się dostać do finału. Ciocia Zoe chciała uczcić z nimi ich sukces, postanowiła zaprosić je na piknik pod słynnym napisem "Hollywood". I wtedy zdarzyło się coś, co zmieniło ich życie!


Barbie i przyjaciółki zostały Tajnymi Agentkami i musiały stawić czoło tajemniczemu złodziejowi, który próbował wykraść bardzo ważne klejnoty. Czy udało im się podołać zadaniu? O tym przeczytacie w tej oto książce.W książce poza naklejkami, mamy także dodatki specjalne: karta Tajnej Agentki i słuchawka na ucho. Idealnie sprawdzają się w zabawie!Martynka, jako wielka fanka Barbie, gorąco poleca :)
Więcej o książce w videorecenzji:


_____


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: