Zestaw dla małego doktora zachwyci zapewne i chłopców i dziewczynki. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia, jednak Martynka...

Mały Doktor - najfajniejszy lekarski zestaw, jaki mamy

By | 20:54 Napisz komentarz
Zestaw dla małego doktora zachwyci zapewne i chłopców i dziewczynki. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia, jednak Martynka dużo starsza była gdy on do nas trafił i bardzo chętnie się nim bawiła. Zestaw jest świetny! Bezapelacyjnie najfajniejszy z tych, które mamy/miałyśmy. Chcecie zobaczyć, co się kryje w środku?


Stetoskop - charakteryzuje go świetne wykonanie, nie ma opcji aby się połamał. Rewelacyjnie wydawał dźwięki bicia serca i kaszlenia. Niestety padła nam bateria tuż przed nagraniem i nie mogliście posłuchać jak fajnie to brzmi :(


Ciśnieniomierz - można go założyć na rękę i "napompować". W środku kręci się to żółte coś, gdy się dusi na pompkę. Bardzo realistyczny :)


Młoteczek (znalazłam!) - nie jest ciężki, więc stukanie nim nie boli.


Termometr - pokazuje cztery różne temperatury, wystarczy nadusić na czerwony element i zmienia się temperatura oraz kolor jej tła.


Nożyczki - bezpieczne dla najmłodszych, nie sposób się nimi uciąć.


Buteleczka z witaminami/syropem - Można ją odkręcić. I tu taka drobna uwaga - roczne dziecko zakrętkę mogłoby wziąć do buzi...


Strzykawka - ona piszczy! Można na prawdę ją dusić (robić zastrzyki), a przy tym jest bezpieczna.


Zestaw tzw papierowy - czyli książeczka zdrowia, wizytówka i dwa blistry tabletek.


Całość, jak przystało na zabawki Dumel wykonana jest z dbałością o każdy szczegół, bardzo porządnie i raczej przy normalnej zabawie nie ma opcji aby cokolwiek się tutaj zepsuło. Plastik nie jest tandetny.
Jest jeden minus, który szybko się u nas ujawnił i od tamtego czasu regularnie ujawnia - cóż to? Pokazuję w videorecenzji:


A tutaj sprawdzisz aktualne ceny zabawki - klik.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: