Jakiś czas temu pisałam o lalce Elsa - śpiewającej księżniczce z Krainy Lodu, która nadal jest w czołówce ulubionych zabawek Martynki. Przec...

Anna z Krainy Lodu - o lalce słów kilka

By | 14:17 Napisz komentarz
Jakiś czas temu pisałam o lalce Elsa - śpiewającej księżniczce z Krainy Lodu, która nadal jest w czołówce ulubionych zabawek Martynki. Przeczytać o niej możecie tu - klik. Dziś przyszedł czas na dokładne przyjrzenie się jej siostrze, Annie.


Nasza Anna, w przeciwieństwie do Elsy, nic nie robi. Nie gra, nie śpiewa. Jest zwyczajną lalką :) Wykonana tak samo dobrze jak jej siostra, różnią się oczami - Anna ma naklejane, Elsa takie bardziej "realne", trójwymiarowe.


Jest jeszcze jedna rzecz, która lalki łączy - buty. Obie mają dwa rozmiary za duże, przez co im spadają. Poza tym Anna jest niższa (ale to być może tylko w tym modelu, gdyż jak wiadomo na rynku można dostać całą masę odmian zarówno Anny jak i Elsy od producenta Jakks Pacific.


Lalka jak lalka, chciałoby się rzec. Niemniej jednak jest wyjątkowa - inna niż wszystkie. No i jakoś tak bardzo mi się spodobały te wersje "toddler" bohaterek z bajek.Więcej o Annie w filmie:


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: