Jestem mamą już prawie pięć lat, a dopiero teraz do naszego domu trafiła pierwsza zabawka z serii Little People od Fisher Price. Gdy Martynk...

Księżniczki Disney na koniach - Little People

By | 13:53 Napisz komentarz
Jestem mamą już prawie pięć lat, a dopiero teraz do naszego domu trafiła pierwsza zabawka z serii Little People od Fisher Price. Gdy Martynka była młodsza, jakoś tak się złożyło że nic nigdy nie kupiliśmy z tych zabawek. I być może nadal by tak było, gdyby nie to że pewnego razu podczas zakupów w Pepco moim oczom ukazały się one. Na dodatek z czerwoną, promocyjną ceną - a jak wiecie, ja obok promocji obojętnie nie przejdę ;) I tak przyszły z nami do domu... Rano jedna, a po południu druga.


Księżniczki Disney na koniach. Przeurocze i na prawdę jeżdżące! Nie potrzebujące przy tym baterii. Wykonane świetnie, porządnie, nie rozpadły się w Oliwki rączkach i buźce więc uznajemy, że są bobasoodporne.


Próbkę ich działania zobaczyć można w videorecenzji, która jest na końcu tego wpisu. Ja się zakochałam w tej serii zabawek i bardzo żałuję, że tak kiepsko z ich dostępnością (google mówi, że jest mnóstwo cudownych zestawów, ale kupić w naszym kraju można zaledwie kilka. Tu na przykład autka ze zwierzakami Disney - klik).


Ja bym chciała zamek do tych księżniczek. Na opakowaniu był narysowany - taki fajny, duży, z tymi zjeżdżalniami dla koników... Marzy nam się :) Jak gdzieś na niego traficie, dajcie znać! Bo ja szukałam i szukałam i nic...
A o zabawkach więcej w videorecenzji:


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: