Tak jak w tytule - ta zabawka ma coś w sobie, co sprawia że Oliwia na jej widok rzuca wszystko i biegnie. Na prawdę! Gdy Oli coś broi, wysta...

Wyskakujące zwierzątka - Oli nie umie przejść obok obojętnie

By | 22:59 Napisz komentarz
Tak jak w tytule - ta zabawka ma coś w sobie, co sprawia że Oliwia na jej widok rzuca wszystko i biegnie. Na prawdę! Gdy Oli coś broi, wystarczy pokazać jej zabawkę i otworzyć okienka - zaraz przy niej jest. Sprawdźcie to w filmie :)


Wyskakujące zwierzaki od Playskool niestety jest już chyba zabawką niedostępną, nad czym ubolewam bo chciałam Wam ją gorąco polecić. Nie mogę znaleźć jej nigdzie, jedynie na tablicach ogłoszeń z używanymi rzeczami można coś dostać w podobnym stylu. A na prawdę warto się nią zainteresować.To zabawka po Martynce, a mimo upływu lat nadal jest w świetnym stanie. Nie licząc rys od szurania nią po podłodze rzecz jasna, ale tego nie widać, to się nie liczy :)


Wykonana świetnie, bez żadnych niebezpiecznych dla dziecka elementów czy krawędzi, wszystko zaokrąglone. Jest w miarę lekka, chodzące dziecko bez problemu będzie ją sobie przenosić z miejsca na miejsce, Oli rzecz jasna nie daje jeszcze rady ale radzi sobie inaczej - szurając nią po podłodze.


Niby takie nic, taka prosta zabawka, a ile radości dziecku sprawia. W filmie zobaczycie jak Oli przyleciała gdy tylko usłyszała, że otwieram zwierzaki :)Jak pisałam wyżej, niestety nie mogę jej ani podobnych zabawek nigdzie znaleźć, być może są ale nie wpadłam na nazwę pod jaką by ich szukać, bo tylko w używanych co nieco widzę. Ale jeżeli macie niemowlaka i możliwość nabycia takiej zabawki - nie wahajcie się, bierzcie! :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: