Leśni przyjaciele z karuzeli Tiny Love, byli u nas jednymi z pierwszych zabawkowych ulubieńców Oliwki. Choć to nie pierwsza nasza karuzela, ...

Leśni przyjaciele - karuzela do łóżeczka

By | 21:00 Napisz komentarz
Leśni przyjaciele z karuzeli Tiny Love, byli u nas jednymi z pierwszych zabawkowych ulubieńców Oliwki. Choć to nie pierwsza nasza karuzela, ale zdecydowanie najfajniejsza! Ma najwięcej bajerów :)


 Karuzela ma trzy rodzaje muzyki: klasyczna, kołysanki i odgłosy natury. Każda kategoria to kilka melodii. Jako jedna z nielicznych karuzelek, posiada funkcję świecenia się zabawek - ich brzuszki ślicznie mienią się kolorami, co w ciemności daje niesamowity efekt.

Regulacja głośności - można zrobić na prawdę cicho. Trzy tryby pracy - melodie + kręcenie, melodie + światełka, melodie + kręcenie + światełka. To takie główne cechy charakterystyczne tej karuzeli. Niestety, ale minusów jej nie znalazłam :) Trochę bałam się, że będzie zjadać baterie hurtowo, ale nic takiego nie ma miejsca - nie wymienialiśmy jeszcze jej baterii, ani razu! Teraz się wyczerpują, co widać odrobinę w filmie - ale jako że nie używamy już jej, nie kupujemy nowych. Karuzela trafi teraz w dobre ręce, aby służyć innemu maluszkowi i cieszyć maleńkie oczka :)


Jej jakość wykonania jest na najwyższym poziomie, nie ma się tutaj na prawdę absolutnie do czego przyczepić. Jest odporna na szarpanie i ciągnięcie. I jest tak skonstruowana, że kręcące się zabawki są zawsze buziami w kierunku dziecka!
Ja jestem z niej bardzo, bardzo zadowolona
Niestety nie znalazłam jej obecnie nigdzie do kupienia. Całkiem podobne modele są tutaj - klik.

A o naszej karuzeli więcej w videorecenzji:


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: