Czy zastanawialiście się, jak wygląda życie Mikołaja gdy nie ma Świąt? W tej książce o tym przeczytacie, a także o kilku jeszcze innych ważn...

7 tajemnic Świętego Mikołaja

By | 22:47 Napisz komentarz
Czy zastanawialiście się, jak wygląda życie Mikołaja gdy nie ma Świąt? W tej książce o tym przeczytacie, a także o kilku jeszcze innych ważnych kwestiach, o których pojęcia zapewne nie macie.


"Pamiętnik Świętego Mikołaja: 7 tajemnic Świętego Mikołaja" to książka idealnie wpisana w nasze czasy i nasze polskie realia. Smartfony, komputery są tutaj na porządku dziennym - Mikołaj za ich pomocą sprawdza zamówienia na prezenty. Swoją drogą, ma on na prawdę wielką moc - może spełnić każde marzenie. Jednak czy powinien? To jest inna sprawa :)


Każdy rozdział to jedna tajemnica, jedna przygoda. W pierwszej dowiemy się, jak wygląda poranek Mikołaja i jak nagle przestaje być on zwyczajnym sprawdzaniem poczty przy śniadaniu. Kruk Artur ma ważną misję - trzeba ocalić wieloryba który utknął na lądzie.. W rozdziale drugim będziemy świadkami brawurowej akcji powstrzymania piratów przed wrzuceniem do wody beczek z trucizną. Natomiast w "Dobrych uczynkach..." dowiemy się, że powinniśmy zawsze czynić dobro, niezależnie od tego gdzie jesteśmy i co robimy.Każda Tajemnica czegoś uczy. A jako że akcja nie dzieje się tylko w trakcie Świąt - bo początek jest w lipcu, można śmiało powiedzieć że jest to książka całoroczna. My ją już czytamy i bardzo nie możemy doczekać się, aż będzie nam towarzyszyć w zimowe wieczory przy choince... :)Więcej o książce w videorecenzji:


_____


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: