To nie jest łatwa gra. Trochę podobna do popularnych bierek, z tym że tutaj trzeba tak wyjąć patyk, aby nie zrzucić małpek. Oczywiście się ...

Spadające małpki - nie pozwól im upaść!

By | 22:18 Napisz komentarz
To nie jest łatwa gra. Trochę podobna do popularnych bierek, z tym że tutaj trzeba tak wyjąć patyk, aby nie zrzucić małpek. Oczywiście się to nie udaje, bo w końcu spadają :) Ale trzeba próbować, ćwiczyć i się nie poddawać!


Spadające Małpki - klik, to gra przy której nie sposób się nudzić. Trzeba główkować, kombinować żeby nie przegrać. Nie ma tutaj po prostu czasu na nudę.

W zestawie znajdziemy drzewo, kolorowe patyczki, kostkę odpowiadającą im kolorami i mnóstwo małpek. Całość wykonana jest na prawdę świetnie,


Na  czym polega rozgrywka?
Najpierw musimy poprzetykać przez drzewo patyczki. Jakkolwiek chcemy, byle by było ich sporo. Później od góry wrzucamy małpki. Niektóre zawieszą się na patyczkach, inne przelecą i wypadną - zbieramy więc je i znów wrzucamy od góry. Całość powtarzamy do czasu, aż żadna małpka nie wyleci. Z doświadczenia powiem wam, że po piątym razie po prostu je na tych patykach powiesicie. Tak, to jest najżmudniejszy etap przygotowawczy i czasem się pojawia irytacja, bo spadły wszystkie i jeszcze porwały wiszące wcześniej koleżanki :) Ale gdy już mamy je zawieszone - zaczyna się świetna zabawa!


Nie chowamy Spadających Małpek do oryginalnego pudełka, bo się zwyczajnie nie mieszczą. Drzewo w tej postaci się nie mieści. Stoi więc sobie na półce, gdyż składać mi się go nie chce za każdym razem.. Kurzy się. Ale to nic - można go nawet pod prysznicem opłukać i będzie dobrze.


Więcej o grze w videorecenzji - a Martynka pokaże Wam, jak w to grać:


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: