Magazyn dla dwulatków? Na dodatek taki, który samodzielnie "przeczytają" i rozszyfrują instrukcję do poszczególnych stron? Tak, to...

Moje maluchy - magazyn dla dwulatków

By | 10:36 Napisz komentarz
Magazyn dla dwulatków? Na dodatek taki, który samodzielnie "przeczytają" i rozszyfrują instrukcję do poszczególnych stron? Tak, to możliwe! Poznajcie "Moje maluchy".


 Videorecenzja:


Magazyn jest dużego formatu, idealny na podłogowe zabawy. Do jego wypełnienia potrzebujemy kredek lub pisaków. Na górze każdej strony jest obrazkowa instrukcja - skrzat nam pokazuje co musimy tutaj wykonać. Czy pokolorować, nakleić naklejki, czy coś narysować. Oczarował mnie ten skrzat!


Magazyn jest niesamowicie kolorowy, w jego wnętrzu kryją się przesympatyczne zwierzaczki, które towarzyszą dziecku od początku do końca. Sporo tutaj kolorowania i naklejania, ale także rysowania po śladzie - bardzo grubym śladzie, dzięki czemu dziecku łatwo jest to zrobić. Mamy tutaj również labirynt, z którym Oliwka poradziła sobie wyśmienicie.


Cena magazynu Moje Maluchy jest moim zdaniem bardzo przystępna. Jak na tak dużą gazetę, z tak fantastyczną zawartością - cena nie jest wysoka. A standardowo w prenumeracie można kupić ją jeszcze taniej.

-----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: