Wiem, co jem! Miód oraz Wiem, co jem! Makaron to dwie nowości z fantastycznej serii Harper Kids, dzięki którym dowiemy się, skąd się bier...

Wiem, co jem! Miód i Makaron

By | 10:30 Napisz komentarz
Wiem, co jem! Miód oraz Wiem, co jem! Makaron to dwie nowości z fantastycznej serii Harper Kids, dzięki którym dowiemy się, skąd się bierze miód i makaron właśnie. Książki są bajecznie kolorowe i pełne wartościowej treści.

Recenzja książek:


>> SPRAWDŹ CENY:

- MIÓD
- MAKARONJakie są rodzaje makaronów? Co potrzeba, by go zrobić? Jaka jest jego historia? To tylko maleńka część tego, o czym przeczytamy w książce Wiem, co jem: Makaron. Wszystko napisane zostało prostym do zrozumienia językiem - jestem przekonana, że dzieci z przyjemnością będą odkrywać świat jedzenia!


O czekoladzie i chlebku pisałam TUTAJ.Wiem, co jem: Miód to książka w identycznym klimacie, wspaniale zilustrowana i pełna wartościowej treści. Dowiemy się z niej, jakie funkcje pełnią poszczególne grupy pszczół w ulu, jak powstaje miód gdy nie ma w pobliżu kwiatów, co to jest miodarka, co robi pszczelarz - i wiele więcej.


Mnóstwo ilustracji - przepięknych, sami przyznajcie :) I treść dostosowana do dzieci w wieku 4+ sprawiają, że mogą je czytać zarówno młodsi, jak i starsi czytelnicy. Nieważne, czy dziecko ma pięć, osiem czy dziesięć lat - jestem pewna że z zainteresowaniem odkryje, skąd się bierze pożywienie.


Te pięknie wydane, edukacyjne książki są wspaniałym uzupełnieniem dziecięcej biblioteczki.
----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: