Anonimo Harry Potter to gra rodzinna dla dwóch lub trzech graczy w wieku od 6 lat - nie tylko miłośników Harrego Pottera - dzięki dołączony...

Harry Potter - Anonimo

By | 09:00 Napisz komentarz
Anonimo Harry Potter to gra rodzinna dla dwóch lub trzech graczy w wieku od 6 lat - nie tylko miłośników Harrego Pottera - dzięki dołączonym kartom pomocy, zagracie z babcią i ciocią, które nie czytały książek i nie oglądały filmów!

Recenzja gry:


>> TUTAJ SPRAWDZISZ CENĘ <<


Każdy gracz zakłada na głowę opaskę i bierze zestaw kart pomocy w jednym kolorze (fioletowo-różowe, niebiesko-zielone lub żółto-pomarańczowe). Bordowe karty to karty postaci, które będziemy losowo umieszczać w uchwytach na naszych opaskach. Celem gracza jest odgadnięcie, jaką postać ma na swojej głowie.


Zadajemy pytania naszym przeciwnikom, a oni zgodnie z prawdą muszą udzielić odpowiedzi TAK lub NIE. Dzięki kartom pomocy możemy przeprowadzać proces eliminacji bohaterów, stworzeń lub przedmiotów (bo można być też różdżką czy tiarą przydziału) - tak by jak najszybciej zgadnąć kim jesteśmy.


Anonimo dostarcza ogrom emocji, a dzięki pomocowym kartom jest super nie tylko dla potteromaniaków. Jedyny jej minus, to że nie ma więcej opasek - miło grałoby się również w więcej osób :)

-----
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: