Pierwsze słowa serii Akademia Mądrego Dziecka to książki z tak samo fantastycznie grubymi stronami jak Pierwsze bajeczki o których pisałam...

Pierwsze słowa: Ubrania i Warzywa

By | 08:00 Napisz komentarz
Pierwsze słowa serii Akademia Mądrego Dziecka to książki z tak samo fantastycznie grubymi stronami jak Pierwsze bajeczki o których pisałam ostatnio. Charakteryzują się ruchomymi elementami i pięknym wnętrzem.

Pierwsze bajeczki

Recenzja książek:


SPRAWDŹ CENY:

Pierwsze bajeczki

Książki te należą do wspaniałej serii - pięknej pod względem grafik, żywej pod względem kolorów, z treścią która odwzorowuje alfabet pisany. To element wyróżniający serię Akademia Mądrego Dziecka - sprawiający, że dzieci oswajają się z wyglądem liter, które nie są drukowane - będzie się ich przecież uczyć mając lat siedem.

Pierwsze bajeczki


Pierwsze bajeczki

Każda rozkładówka to jeden element który możemy odsunąć, przesunąć, coś odkryć lub kogoś ubrać (w Ubraniach) - a lewa strona poświęcona jest tematycznym obrazkom i podpisom. Czyli w książce o Warzywach mamy całą masę przeróżnych, smakowitych warzyw - a w Ubraniach są części garderoby, od wakacyjnej, przez nocną, po zimową.

Pierwsze bajeczki

Książeczki te są idealne do czytania z najmłodszymi, gdyż ruchome elementy zainteresują nawet te dzieci, które nie wysiedzą zbyt długo w jednym miejscu.

Pierwsze bajeczki

Na końcu książek są obrazki wszystkich przedmiotów, które poznaliśmy w trakcie czytania. Mogą nas one inspirować do dalszych zabaw - na przykład w wyszukiwanie ich na ilustracjach, lub też nazywania (niekoniecznie po polsku jeśli czytamy z przedszkolakiem, który uczy się obcego języka). Pierwsze słowa są tak rozbudowaną serią, że każdy bez wątpienia znajdzie interesujący go temat (w filmie mówię, jakie jeszcze tematy poruszają książki z tej kolekcji).

Pierwsze bajeczki

Pierwsze bajeczki


-----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: