Nowości z serii Muminek i... - jednej z wielu fantastycznych serii książek o Muminkach   wydawnictwa harper Kids!

Muminek i mały duch. Muminek i zaginiona luneta

By | 10:30 Napisz komentarz
Nowości z serii Muminek i... - jednej z wielu fantastycznych serii książek o Muminkach wydawnictwa harper Kids!

Muminki

Recenzja na YouTube:Muminki

Te broszurowe książeczki mają bardzo fajne ceny, dzięki czemu stają się idealnym upominkiem dla dzieci zamiast słodyczy. Do wspólnego czytania z młodszymi dziećmi i samodzielnego przez starsze (widzicie tę ogromną czcionkę? Coś fantastycznego!). Książki mają piękne, kolorowe wnętrza. A o czym są?

Muminki

Muminek i mały duch to wakacyjna opowieść o strachu i odwadze. Muminek bardzo boi się ducha, którego słyszy co noc w latarni. Rodzina pojechała tam na wakacje. Troll boi się go do tego stopnia, że zaczyna być bardzo wycofany, smutny. Panna Migotka martwi się o niego i z pomocą Too-Tiki spróbuje udowodnić Muminkowi, że jest odważny.

Muminki

Muminek i zaginiona luneta to historia  rozpoczynająca się z końcem zimy, kiedy to Muminek wyczekuje powrotu Włóczykija - on zawsze odchodzi na zimę i powraca wiosną Muminek bardzo nie może się go doczekać. Too-Tiki pożycza trollowi lunetę, za pomocą której może wypatrywać przyjaciela. Ma się nią zaopiekować podczas nieobecności Too-Tiki, lecz niestety pewnego razu Muminek odkrywa, że luneta zniknęła. Co się z nią stało?

Muminki

Te urocze, ciepłe historie chwytają za serce. Są wspaniałe nie tylko dla miłośników Muminków!

Muminki

Muminki

-----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Harper Kids,
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: