Miś Pracuś to kartonowa seria książek dla najmłodszych czytelników, która charakteryzuje się bajecznie kolorowym wnętrzem i ruchomymi eleme...

Miś Pracuś: Park rozrywki i Pomoc drogowa

By | 08:00 Napisz komentarz
Miś Pracuś to kartonowa seria książek dla najmłodszych czytelników, która charakteryzuje się bajecznie kolorowym wnętrzem i ruchomymi elementami. Zobaczcie, jak wiele różnych ciekawych publikacji jest już w tej serii - na stronie wydawnictwa.

Miś Pracuś

Recenzja książek w filmie:


>> TU SPRAWDZISZ CENĘ <<

Miś Pracuś

Miś Pracuś: Pomoc drogowa to obrazkowa opowieść o rodzinie królików, której przytrafiła się awaria samochodu. Utknęli na ruchliwej drodze, tworząc przy tym ogromny korek - na szczęście Miś Pracuś szybko dotarł do nich swą lawetą i podjął próbę naprawienia auta.

Miś Pracuś

Dzięki tej sympatycznej historii dzieci dowiedzą się, jak wygląda praca w warsztacie samochodowym. Co się dzieje, gdy na drodze samochód ulega awarii i jak się wtedy zachować (na ilustracjach są trójkąty, a rodzina opuściła pojazd). Bajecznie kolorowe, szczegółowe ilustracje zdecydowanie przykuwają wzrok, a ruchome elementy (jak wysuwający się Miś spod auta, czy podnoszenie pojazdu na lawecie, dojazd do domu i ruch po rondzie) zainteresują maluchy i nie pozwolą oderwać się od lektury!

Miś Pracuś

Miś Pracuś

Miś Pracuś: Park rozrywki to kolejna przygoda tego uroczego misia, tym razem jednak nie w pracy - a podczas spędzania czasu wolnego z przyjaciółką na karuzelach! Dzieci zobaczą, jak wygląda to miejsce - razem z Misiem przejedziemy się zakręconymi filiżankami, rollercoasterem w kształcie smoka, samochodzikami, a nawet wodną zjeżdżalnią. Książeczka ma piękne ilustracje i fantastyczny klimat! Sama nabrałam ochoty na wyprawę do parku rozrywki :)

Miś Pracuś

Każda rozkładówka zawiera element do przesuwania/wysuwania/odsuwania, za którym kryją się niespodzianki. Książki te wspaniale angażują małe dzieci i zachęcają do wspólnej przygody z ich czytaniem.

Miś Pracuś

Miś Pracuś

Miś Pracuś


-----
Recenzja w ramach współpracy z wydawnictwem Wilga.
Link do Ceneo jest linkiem afiliacyjnym.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: