Akademia Mądrego Dziecka to seria książek dla najmłodszych czytelników, która pełna jest wspaniałych podserii (jest ich na prawdę dużo!) - ...

Pierwsze bajeczki: Smacznego, żyrafiątko! Dzień dobry, któliczku!

By | 09:00 Napisz komentarz
Akademia Mądrego Dziecka to seria książek dla najmłodszych czytelników, która pełna jest wspaniałych podserii (jest ich na prawdę dużo!) - Jedną z nich są Pierwsze Bajeczki.

Akademia Mądrego Dziecka: Pierwsze bajeczki

Recenzja filmowa:

(zobaczysz w niej m.in. wszystkie przesuwane elementy)


>> SPRAWDŹ CENY:


Pierwsze bajeczki: Smacznego, żyrafiątko!

Pierwsze bajeczki to książeczki kartonowe, z bardzo grubymi stronami, pełne ruchomych elementów. W nowości Smacznego, żyrafiątko! będziemy towarzyszyć małej żyrafce w jej codzienności - zobaczymy, jak próbuje dosięgnąć liści na drzewie, jak pije mleko mamy czy wodę z wodopoju. Od świtu do zmierzchu będziemy obserwować jej żywieniowe upodobania. Dowiemy się też, co sprawia jej trudność.

Pierwsze bajeczki: Smacznego, żyrafiątko!

Recenzje wszystkich książek z serii Pierwsze Bajeczki - TUTAJ.

Pierwsze bajeczki: Smacznego, żyrafiątko!

Na każdej stronie ukryte są elementy do przesuwania, wysuwania, poruszania. Najmłodsi dzięki temu zostaną zaangażowani we wspólne czytanie. Pierwsze bajeczki to seria książek, która przyciąga uwagę nawet dzieci niekoniecznie lubiących spędzać czas na czytaniu.

Pierwsze bajeczki: Smacznego, żyrafiątko!

Zauważcie, że tekst w książce nie jest drukowany - użyty tu został alfabet pisany, co nie jest spotykane w książkach, a dzięki temu dzieci od najmłodszych lat oswajają się z nim.

Pierwsze bajeczki: Smacznego, żyrafiątko!

Dzień dobry, króliczku! to opowieść o małym króliku, jego mamie i rodzeństwie. Spędzimy z nimi cały dzień! Od rana, do wieczora. Zjemy razem marchewki, będziemy łapać motyle, a na końcu wskoczymy do norki i sprawdzimy, jak tam w niej wygląda.

Pierwsze bajeczki: Dzień dobry, króliczku!

Książki mają piękne, bajecznie kolorowe ilustracje, które przyciągają wzrok. Grube, kartonowe strony są niezniszczalne, ale trzeba uważać na wysuwane elementy (w każdej książce jest jeden element który wysuwa się poza obrys stron) - one są cieńsze i choć nie powinno się nic z nimi stać w trakcie czytania, to jednak warto żebyście mieli to na uwadze.

Pierwsze bajeczki: Dzień dobry, króliczku!

Bardzo polecam serię Pierwsze bajeczki - jest urocza i wspaniała!

Pierwsze bajeczki: Dzień dobry, króliczku!


-----
Recenzja przy współpracy z wydawnictwem Harper Kids.
Linki do Ceneo są linkami afiliacyjnymi.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: