Tajemne Życie Magów wydawnictwa Akapit Press to książka tak niezwykła i magiczna, że po jej przeczytaniu zaczniesz się zastanawiać... Czy a...

Tajemne Życie Magów - Niezwykła, magiczna historia...

By | 10:00 Napisz komentarz
Tajemne Życie Magów wydawnictwa Akapit Press to książka tak niezwykła i magiczna, że po jej przeczytaniu zaczniesz się zastanawiać... Czy aby na pewno nie żyjemy w świecie równoległym do tego magicznego..? :)


 Recenzja filmowa:


Spotkało się trzech Magów. Nie wymieniamy ich z imion, bo stracą na tajemniczości... Usiedli na ławce, wyczarowali sobie rzeczy potrzebne do rozprawiania o życiu i zaczęli opowieść... Opowieść o życiu, o niepowodzeniach, o sensie czy bezsensie... Każdy z nich ma swą wyjątkową historię i podzieli się nią z nami - czytelnikami. I wydawać by się mogło, że jest tu tylko trzech Magów rozprawiających o życiu, a tak na prawdę ktoś im się przysłuchuje.


To opowieść o marzeniach. O sprawach codziennych, w niecodziennym wydaniu (bo każdy z nas mógłby na przykład pracować w komisie samochodowym, ale nie każdy za pomocą magii zamieni gruchoty w luksusowe auta :)). O poszukiwaniu swojej życiowej drogi. To piękna i niezwykła historia. Skłania do przemyśleń i rozważań. I do poszukiwania magii w codzienności... Bo przecież całkiem możliwe, że ten Mag gdzieś tu obok jest, nieprawdaż..?


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: