Horrrendalna Historia Polski to trzeci cykl historycznych serii wydawnictwa Harper Kids, który na wesoło, z ogromną dawką humoru przedstawi...

Horrrendalna Historia Polski - Takiej jej nie znacie!

By | 10:00 Napisz komentarz
Horrrendalna Historia Polski to trzeci cykl historycznych serii wydawnictwa Harper Kids, który na wesoło, z ogromną dawką humoru przedstawi czytelnikowi zawiły świat historycznych postaci i zdarzeń. Tym razem na cel wzięta jest nasza polska historia!


 Recenzja filmowa:


Z tymi książkami historia nigdy nie będzie was nudzić! Uśmiejecie się, zaciekawicie, przeczytacie książki od deski do deski i będziecie chcieli sięgnąć po kolejne. To must have dla wszystkich dzieciaków, które mają już w szkole historię!


Sprytni Słowianie i Pokrętni Piastowie to dwie z czterech Horrrendalnych Historii Polski, które warto znać. Książki są pełne humoru, czasami czarnego, a czasami wybuchniecie śmiechem, ilustracje są również humorystyczne, a wiedza którą książki nam przekazują, sama wchodzi do głowy. Założę się, że tylu informacji o Słowianach i Piastach nie poznaliście w szkole!


Horrrendalna Historia Polski to seria bardzo wartościowa, bardzo naukowa i bardzo zabawna. I bardzo warto ją znać :)Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: